YERİNDE ÜRETİM

Çağımızda gün geçtikçe büyüyen ve gelişen firmalar, içlerinde barındırdıkları iş alanlarının çokluğu sebebiyle birçok çalışanı bünyelerinde bulundurmak zorundalar. Bu sebeple oluşan çalışan kesim çokluğu, çalışanların yemek ihtiyacının karşılanmasını da bir noktada zorlaştırmaktadır. Bu alanda devreye giren ve çalışanların her türlü gıda ihtiyacının karşılanması görevini de sırtlanan firmalar yine bu alanda uzman kuruluşlarla iş birliği yaparak kendilerine bir fırsat yaratmaktadırlar. Bu fırsatla birlikte çalışan sağlığı, çalışan yeterli ve dengeli beslenmesi, çalışan performans yeterliliği gibi birçok konuda kendine zemin hazırlayan firmalar; işinin ehli şirketlerle birlikte ortak bir çalışma yürüterek hem bu alandaki iş yüklerini azaltmakta hem de çalışanları için daha sağlıklı bir zemin hazırlamaktadırlar. Bu sayede uygun fiyatlara kaliteli hizmetle buluşan firmalar, daha güçlü ve daha gelişmiş alt yapılarıyla da ön plana çıkmaktadırlar.

 

Güneşli Catering Yerinde Yemek Hizmetleri

Gıda temini alanında birçok noktada hizmet veren Güneşli Catering, servis imkanlarının yanı sıra yerinde üretim ayağında da görev almaktadır. Firmaların talepleri doğrultusunda şekillenen bu hizmetle birlikte Güneşli Catering olarak firmaların talep etmesi durumunda taşıma alanında hizmet verdiğimiz gibi yerinde üretim alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekip ve yeterli donanıma sahip ekipmanlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz yerinde yemek hizmetleri ile hizmet alanlarımızı daha da genişletmeye kararlıyız.

 

Yerinde Yemek Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Firmaların talepleri doğrultusunda şekillenen yerinde üretim hizmetleri, yemek pişirme işlemleri öncesinde yemek üretimi yapılacak yerin incelenmesi ve bu uygun yerle ilgili eksiklerin belirlenerek yerinde üretim yapmaya uygun hale getirilmesi şeklinde bir başlangıç sürecini içermektedir.

 

Bu başlangıç süreci ile birlikte gerekli olan tüm eksikler belirlendikten sonra kurulan düzen ile birlikte oluşturulan hijyenik ortamda hazırlanan yemekler uygun tat ve lezzet kalitesiyle çalışanların yemek saatlerinde servis edilmektedir. Tüm hijyen kurallarının uyulduğu, sıcak ve taze yemeğin çalışanların beğenisine sunulduğu yerinde yemek hizmetleriyle birlikte firmalar çalışanlarının öğünlerini planlamak ile ilgili bir artı yükten kurtularak işinin ehli uzmanların elinden çıkan yemekler ile birlikte çalışanlarının daha zinde olmalarına imkân tanırlar.

Kurulacak mutfak, mutfak içerisinde çalışacak elemanlar, mutfak ekipmanları ve kurulum yapılan alandaki hizmet şekli büyük bir titizlikle belirlenmektedir. Tıpkı taşıma hizmetlerinde olduğu gibi yerinde üretim hizmetlerinde de aynı güven ve titizlik ile çalışılmakta olup gıda üretiminin beraberinde getirdiği tüm gereklilikler büyük bir özenle yerine getirilmektedir.

Menü planlaması, malzeme alımı, mutfak ve yemekhanede gerekli düzenin sağlanması, yemek servisinin nizami yapılması, yapım ve sunum aşamasında dikkat edilmesi gereken temizlik kuralları, mutfak ve yemekhanede gerekli düzenin sağlanması gibi birçok alanda sorumluluğu üstlenen Güneşli Catering yerinde yemek hizmetleri ile sizlerle.

Firmamıza ait yerinde yemek hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.