Güneşli Catering şirketi olarak 2015 yılında Güneşli / İstanbulda Deniz Erdim ve Yakup Çamlı tarafından kurulmuştur. O günden bu yana kalite politikamızdan ödün vermeden vizyonumuz doğrultusunda başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir.

İşini her zaman kalite ile birlikte geliştirmek isteyen düşünceye sahip Güneşli Catering işlerini her zaman eksiksiz ve kusursuz bir şekilde zamanında başarı ile sonuçlandırmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini, kaynakların en etkin kullanımı ile güvenilir, kaliteli tatlar ile karşılamak. Kaliteli tatlar üretip, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmak. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak. Daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla, sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi, ciromuzu ve karlılığımızı arttırarak sektöründe takdir edilen kurum olabilmektir.