TAŞIMA YEMEK

 

Firma ve firma çalışanlarının beklentileri göz önüne alınarak belirlenen yemek listeleri doğrultusunda uzman çalışan kadrosu tarafından hazırlanan ve hazırlık aşamasından yemek dağıtım ayağına kadar her türlü hizmet yeterliliğine sahip olan firmamız taşıma yemek alanında da büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan menü listeleri ile çalışanlarınızın sağlıklarını düşünüyor, yeterli ve dengeli beslenmeleri için menülerimizin ayarlamalarını alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte yapıyoruz.

 

Taşıma Yemek Hizmetleri 

Taşıma yemek hizmetleri birçok firma tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın firmalar tarafından sıkça tercih ediliyor olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi ise maliyetlerinin oldukça uygun olmasıdır. Toptan bir şekilde alınan taze sebzelerle hazırlanan uygun maliyetli kaliteli yemekler birçok firmanın ortak tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Herhangi bir yemek yapma alanı veya yemek yapma elemanı olmayan firmalar tarafından uygun fiyatlara taze yemek temin edebilmek amacıyla ortaya çıkan taşıma yemek hizmetleri Güneşli Catering şirketimiz tarafından da sunulmakta olup hizmetlerimizde büyük bir titizlik ve her türlü hijyen tedbiri gözetilmektedir.

Üst düzey koruma yöntemleri ile hijyenik bir ortamda hazırlanan yemekler yine aynı hijyen ve temizlik zincirci ile sizlere ulaştırılmakta ve sunulmaktadır.

 

Yemeklerin Hazırlık Aşaması

Alanında uzman aşçı ve aşçı yardımcıları yemek hazırlama öncesinde gerekli hijyen koşullarını sağlamak amacıyla maske, bone, önlük, eldiven gibi ekipmanlarla donanırlar. Bu donanım sonrasında yemek hazırlıkları yine aynı titizlikle devam eder. Alanında deneyim sahibi aşçı ve aşçı yardımcıları siz değerli firmalar ve firmaların çalışanları için üst düzey bir damak lezzeti hedefleyerek mükemmeli ortaya çıkarmak için uğraşırlar. Yemekler hazırlandıktan sonra girişilen yemek taşıma evresinde yemeklerin hijyenik bir ortamda korunması ve var olan ısıları kaybetmemeleri için termoboxlar aracılığıyla taşıma aracına yüklenirler. Yemeklerin sunum aşamasına gelene kadarki uzun evresi düşünüldüğünde yemekler yeterli ısıda sunulabilmesi adına sunum öncesinde benmari usulü ısıtılarak firma çalışanlarına en sıcak ve en taze şekilde sunulurlar.

Bir firmanın uygun fiyatlar ile sahip olabileceği en lezzetli ve en sağlıklı yemeklerin tek adresi olan şirketimizde sizler için durmadan en iyiyi ve en güzeli sunmak için emek sarf ediyoruz. Güneşli Catering olarak taşıma yemek alanında verdiğimiz hizmet ile daima müşteri memnuniyetini gözetiyor ve öncelikli olarak müşterilerimizin sağlığını korumaya büyük özen gösteriyoruz. Üst düzeyde aldığımız hijyen tedbirleri ile siz müşterilerimiz ve kendi çalışanlarımızın sağlığını korumayı daima ön planda tutuyor ve hizmetlerimizi tamamen korumaya yönelik olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Sizler de firmamızın taşıma yemek hizmetlerinden faydalanmak, firmamız hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımız vasıtasıyla bizlere ulaşabilir; istek, öneri ve görüşlerinizi sizler için daima telefon başında bekleyen müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.