DAVET & ORGANİZASYON

Her türlü davet ve organizasyonlarınızda Güneşli Catering olarak hizmetinizdeyiz. Düğün, nikah, sünnet gibi özel günlerinizde veya doğum günü gibi özel organizasyonlarınızda misafirlerinizi memnun edeceğiniz lezzetler ile sizlerleyiz.

Güneşli Catering olarak her türlü organizasyon ve davetlerinize uygun olarak tasarlanmış menülerimizle sizlere hizmet vermeye hazırız.

Günümüzün değişen ve gelişen anlayışıyla birlikte farklılaşan kutlamalarımızın belki de en önemli ayaklarından bir tanesi olan ikramlıklar her türlü organizasyonda ciddi endişe ve sorunlara sebep olmaktadır.

Bu sebeple çıktığımız davet & organizasyon ikramları yolculuğumuzda siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak birbirinden zengin menü yelpazemizle ve aynı zamanda her türlü davet & organizasyon için uygunluk arz eden birçok farklı menü seçeneklerimizle sizlere hizmet vermeye gayret ediyoruz. Alanında deneyim sahibi ve birbirinden farklı lezzetlerin hâkimi olan aşçı ve aşçı yardımcılarımızın sizler için özenle hazırladıkları ikramlıklar ve birbirinden orijinal sunumlarla birlikte sizler de davet & organizasyon ikramlıklarınızla fark yaratın.

 

Birbirinden Çeşitli Menüler

Her türlü organizasyon veya davetin birbirinden farklı konsepti ya da kutlaması olur değil mi? O halde menüler neden aynı kalsın?

Her konsept ve kutlama ile değişiklik gösteren birbirinden farklı menü seçimlerimiz sizlerin beğenisine sunulmak için hazır. İstediğiniz her türlü değişikliği yapabileceğiniz davetlerinizde lezzetlerinizle fark yaratabileceğiniz davet & organizasyon ikramlıklarınızı Güneşli Catering ile planlayın.

En güzel gününüzde, ikramlarınızın lezzetleri ve sunumları için endişelenmeyi bir kenara bırakın ve siz sadece o güzel günün varlığına odaklanarak anınızı yaşayın, Güneşli Catering lezzet konusunda üstüne düşenden daha fazlasını yapacağını sizin için garanti ediyor!..

Her Mekâna Ayrı Menü

Kutlamanız bir ev bahçesinden düğün salonuna kadar uzansa da her durumda sizin için mükemmel lezzetleri yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Davet öncesinde sizin belirlediğiniz bir tarihte size özel olarak hazırlanmış menünün tadımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu tadım sonrasında yapacağımız görüşmelerde her türlü görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilir, sorunlarınızı veya endişelerinizi dile getirerek daha iyi olabilmemiz ve size verebileceğimiz en iyi hizmeti sunmamız doğrultusunda bizlere yol gösterici olabilirsiniz.

Davet & organizasyon ikramlıkları gibi konularınızda Güneşli Catering olarak yanınızda olmaktan ve bu özel anlarınızın lezzetlerini yaratmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla kutlamanıza saatler kala mekân içerisindeki gerekli hazırlıklarımızı tamamlayarak eksiksiz bir şekilde sizi ve sizinle bu özel anı paylaşacak misafirlerinizi karşılamak için hazır bulunuyor ve kutlamanın başından sonuna kadar lezzetlerimizle en özel gününüzde fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Geniş yelpazede hazırlanan menülerimizin çeşitliliği ile meydana gelen o hoş görsellikte misafirlerinizin gözlerine hitap ederken aynı zamanda lezzet kalitemizle damaklarına da hitap ediyoruz.

Her türlü davet & organizasyon ikramlık planlamalarınız için Güneşli Catering firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.